Informujemy naszych Klientów, iż w naszym katalogu symulacji dla branży MŚP, organizacji nie działających dla zysku i jednostek samorządowych od zeszłego kwartału udostępniliśmy symulację integracyjną: Drużynowe rozgrywki w nieziemskim wariancie zabawy w pajęczyna (Wstępna nazwa tej gry jest dopiero tymczasowy – ale pokazuje charakter tej sesji.)
Proponowaną grę stosujemy na szkoleniach z planowania sytuacyjnego, z zarządzania czasem i na szkoleniach integracyjnych. Gra jest użyteczna również na szkolenia ścisłe i wiedzowe – jako przerywnik. Pierwotne jej zastosowanie to Treningi Handlowe.

CHARAKTERYSTYKA SYMULACJI:
Tematyka gry: proces grupowy
Miejsce pochodzenia tego narzędzia dydaktycznego: Rumunia
Czas realizacji ćwiczenia bez analiz i dyskusji: jeden dzień
Liczba uczestników: minimalnie 8, nie więcej niż 17.
Lista potrzebnego sprzętu: zestaw do badmintona – sztuk trzy, kielnia – sztuk dziesięć, klipsy biurowe- sztuk osiem, trochę cappuccino, paczka hebanowych farbek, szpatułka z silikonu

REFERENCJE
Betoniarnia Gryczka Spółka z o.o. , FIGURES Kancelaria rachunkowa sp. z o.o., Zakład Mechaniczny Tomasz Kazimieruk, Józef Kazimieruk, Przedsiębiorstwo Obrotu Królikami „Hybryda” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, „Inter-bud” Przemysław Grabowski, STER Sp. z o.o., Q-workshop Patryk Strzelewicz, Powiat Leszczyński, Powiat Śremski, ENWIA Sp. z o.o., Powiat Rawicki, Muzeum Oręża Polskiego w Kołobrzegu, Fundacja Artibus – Warszawskie Organy Wurlitzera , Katolicka Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna dla Młodzieży, Międzynarodowe Stowarzyszenie Gejów i Lesbijek Na Rzecz Kultury w Polsce, Stowarzyszenie Alternatiff – Klub, Program Środowisk Alternatywnych dla Dzieci i Młodzieży , Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa”Sekcja Sympatyków”, Stowarzyszenie Obrony Użytkowników Działek HUTNIK 2, Stowarzyszenie Ruchu Inicjatyw Społecznych „Praca”, Towarzystwo Skautowe „Szmaragdowa”, Związek Kombatantów i Byłych Więźniów Politycznych – Koło Nr 15 Wawer
Gra była też stosowana na kursach zawosowych z dziedziny „Inne nauki rolnicze”

BIBLIOTECZKA:
Instrukturom zamawiającym szkolenie certyfikacyjne rekomendujemy pozycje literaturowe:

 • 12 ikon ekonomii-Rene Lüchinger
 • Mapy myśli dla biznesu-Tony Buzan, Chris Griffiths
 • Koniec świata menedżerów-Andrzej K. Koźmiński
 • Skuteczny coaching dla zaawansowanych-Katarzyna Helena Kowalska
 • Zaznacz: załatwione! Jak wykonywać zadania do końca-Kevin Duncan
 • Proces reengineering. Optymalizacja procesów zorientowanych na klienta-Roland Muller, Peter Rupper
 • Sukces firmy-Iwona Majewska-Opiełka

  SZKOLENIE DLA PROWADZACYCH GRĘ:
  Termin: na razie nieokreślone
  Miejsce: Górzyca, ośrodek Dworek pod Herbem, ulica Rozbrat 15
  Cena warsztatu: 2500 PLN netto. Proponujemy opcję wniesienia opłaty w ratach – siedem miesięcznych wpłat.
  W cenie spotkania znajduje się obiad. Przystawka: Krewetki smażone na maśle czosnkowym. Zupa: Zupa z frykadelkami. Drugie danie: Golonka pieczona po bawarsku z warzywami w sosie piwnym. Deser: Puszysty sernik domowego wypieku podany z wiśniami na gorąco oblany czekoladą w akompaniamencie swojskiej bitej śmietany. Napoje zimne: Pepsi, Pepsi Light,7up, Mirinda, Schweppes Tonic, Woda mineralna . Napoje ciepłe: Kawa,herbata.