Informujemy Państwa, że w naszym szerokim portfolio programów dla rynku firm określanych jako SME, organizacji niedochodowych i jednostek samorządowych od zeszłego kwartału udostępniliśmy symulację biznesową: Absurdalne bicie rekordu w niezwykłym wariancie gry w unihokej (Wstępna nazwa tej symulacji jest do zmiany – jednak pokazuje sens ćwiczenia.)
Tą grę organizujey na szkoleniach z mentoringu, z rozwiazywania konfliktów a także na wyjazdach team building. Gra nadaje się też na szkolenia otwarte jako lodołamacz. Główne jej użytkowanie to Wyjazdy Integracyjne.

KATEGORIA SYMULACJI:
Tematyka tego zadania: rozwój osobisty
Miejsce pochodzenia tego narzędzia dydaktycznego: Czarnogóra
Czas prowadzenia (bez przygotowań): 45 minut
Liczba uczestników: minimalnie 6, maksymalnie 17.
Wyposażenie do gry: linka do stelaża i aluminiowy stelaż – sztuk dziesięć, podest – sztuk pięć, zeszyt w kratkę- sztuk cztery, trochę nektarynek, paczka buraczkowych kredek, młynek do przypraw

SYMULACJĘ POLECAJĄ M.IN.:
Indywidualna Praktyka Stomatologiczna Małgorzata Stuwe-Kaczmarek, Tomasz Sałek Firma Usługowa TOMEX, Przedsiebiorstwo Ulic i Mostów Sp. z o.o., ESGUM ZENON SZYMAŃSKI, Sławomir Stróżyk P.P.H.U. ”STRO-STAL” , Konińska Wytwórnia Prefabrykatów „KON-BET” Sp. z o.o., Auto Serwis Mariusz Waszkowiak, Gmina i Miasto Tuliszków , Gmina Miejska Koło, Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Grodzisku Wielkopolskim, Gmina Brudzew, Gliwickie Centrum Organizacji Pozarządowych filia Klub „Perełka”, Fundacja „Przez Modelarstwo Do Lotnictwa”, Fundacja Splotu Ramiennego, Parafialny Klub Sportowy FALCONIA, Siostry Szkolne de Notre Dame, Stowarzyszenie Integracyjny Klub Sportowy „IKS-AWF”, Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju i Integracji Środowiskt szkolnych „Bliżej Dziecka” , Stowarzyszenie Rodzin i Opiekunów Osób z Zespołem Downa „Bardziej Kochani”, TKKF „Olszynka Grochowska”, Związek Chórów Kościelnych „Caecilianum”
Symulacja była także prowadzona na kursach zawosowych z dziedziny „Projektowanie (graficzne, przemysłowe, mody, tekstylne)”

LEKTURY:
Trenerem nabywającym certyfikację rekomendujemy wymienione tutaj książki:

 • Inteligentny Inwestor-Benjamin Graham
 • Sekrety ekonomii-Tim Harford
 • Ekonomia zrównoważonego rozwoju-Holger Rogall
 • Paradoks Abilene i inne medytacje na temat zarządzania-Jerry Harvey
 • Rozwiązywanie konfliktów. Praktyczny poradnik dla pracodawców i menedżerów-Fredric Bohm, Stefan Laurell
 • Osobista efektywność-Björn Lundén
 • Zarządzanie projektami prosta droga do sukcecu-Patrick Harper-Smith

  SZKOLENIE CERTYFIKACYJNE:
  Termin: po zamknięciu listy uczestników
  Miejsce: Wyszogród, zamek Gawra, ulica Przytyk 26
  Opłata za uczestnictwo: 1100 PLN plus podatek VAT. Oferujemy opcję uiszczenia ceny w ratach – dwanaście rat.
  W cenie warsztatu znajduje się menu lunch. Przystawka: grzanki w cieście. Zupa: Zupa z dojrzałych pomidorów podana z ryżem.. Drugie danie: Schab po lwowsku faszerowany śliwkami i orzechami w sosie jabłkowym. Deser: Lody „Naływajko” z advocatem. Napoje zimne: Woda Cisowianka Classique, 7up, Mirinda, Schweppes Tonic . Napoje ciepłe: Kawa, Kawa z mlekiem, Herbata, Cappuccino.